Regulamin

REGULAMIN SKLEPU

1. Właścicielem sklepu www.m-materace.pl jest firma M-Materace, Piotr Maryański wpisana do Rejestru Działalności Gospodarczej i identyfikującej się numerem NIP: 123-129-61-71, mieszcząca się w Gdyni przy ul. Morskiej 121 C.

2. Niniejszy regulamin dotyczy zakupów dokonywanych poprzez sieć Internet, w sklepie www.m-materace.pl, kupujący akceptuje poniższy regulamin.

3. Transakcje zawierane są na mocy obowiązującego prawa, zgodnie z Ustawą „O świadczeniu usług drogą elektroniczną”.

4. Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta, realizowaną przez specjalistyczne serwisy w domu u klienta. Okres gwarancji jest ustalony przez producenta.

5. Zawartość strony www.m-materace.pl nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 543 Kodeksu Cywilnego

PROCEDURA ZAMÓWIENIA:

 

1. Zamówienia można składać 24 h na dobę przez cały rok, bezpośrednio ze strony :
www.m-materace.pl

2. Zamawiający wyraża zgodę na udostępnienie firmie M-Materace oraz firmie spedycyjnej swojego adresu i numeru telefonu zamieszczonego w formularzu zamówienia.

3. Obowiązujące ceny są cenami brutto (zawierają podatek VAT) wyrażonymi w PLN (złote polskie).

4. Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany cen. Kupujący zawsze uiszcza zapłatę zgodnie z cennikiem, obowiązującym w dniu złożenia przez niego zamówienia.

5. W przypadku chęci zakupu towaru, którego nie ma w ofercie sklepu lub o nietypowych wymiarach należy przesłać mailem zapytanie o wycenę lub skontaktować się z nami telefonicznie. Zamówienia niestandardowe objęte są indywidualnym, odrębnym tokiem realizacji, szczegóły transakcji oraz terminy realizacji ustalane są drogą mailową lub telefonicznie.

6. Do każdego zakupu wystawiany jest paragon. Wystawianie faktury odbywa się tylko na zażądanie przez Kupującego i należy poinformować o tym Sprzedawcę przed wysyłką towaru. Faktura VAT jest wystawiana po otrzymaniu zapłaty za towar i wysyłana jest pocztą lub jako załącznik do wiadomości e-mail w ciągu 7 dni.

FORMY PŁATNOŚCI:

 

1. Formą zapłaty jest przelew bankowy na konto sklepu pełnej kwoty zamówienia.

2. W przypadku płatność przy odbiorze („ za pobraniem”), wymagana jest przedpłata na konto wysokości 40% wartości danego zamówienia.

3. Można dokonywać płatności korzystając z systemu PayPal.

4. Większość towarów dostarczamy bezpłatnie na terenie całego kraju przy zamówieniach powyżej 500 zł. W przypadku zamówień poniżej tej kwoty, Klient zostanie poinformowany o dodatkowych kosztach.
5. Termin wysyłki podany podczas zamawiania towaru rozpoczyna się od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie lub od następnego dnia roboczego. Termin wysyłki podany jest w dniach roboczych.

6. Godziny doręczeń ustalane są przez firmę kurierską. Kurier nie ma obowiązku wniesienia przesyłki do mieszkania.

7. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia powstałe z winy firmy spedycyjnej.

8. Dostawa naszym własnym transportem w promieniu 30 km od Gdyni.

9. Kupujący ma prawo do oględzin otrzymanej przesyłki w obecności kuriera.

REKLAMACJE I ZWROTY:

 

1. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych widocznych przed rozpakowaniem przesyłki należy zgłaszać kurierowi w momencie jej odbioru. Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji jest przesłanie protokołu szkody sporządzonego przez kuriera. Sprawdzenie stanu przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia przesyłki w transporcie.

2. W przypadku towarów wadliwych, uszkodzonych fabrycznie bądź niekompletnych, gwarantujemy ich naprawę lub wymianę na towar wolny od wad.

3. W ciągu 10 dni od daty odbioru towaru, Kupujący na prawo do jego zwrotu bez podania przyczyny. Towar podlega zwrotowi pod warunkiem, że znajduje się w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu i nie nosi śladów użytkowania. Zwracany towar wysyłacie Państwo do nas na własny koszt. Wraz z zwracanym towarem, należy zwrócić oryginał faktury lub paragonu. O zamiarze zwrotu towaru prosimy poinformować nas telefoniczne lub na adres mailowy. Zwrot pieniędzy nastąpi przelewem, dlatego prosimy o podanie pełnej nazwy, adresu i numeru rachunku bankowego.

4. W przypadku złożenia indywidualnego zamówienia niestandardowego na podstawie odrębnych ustaleń pomiędzy Kupującym a Sprzedającym, Kupujący traci automatycznie prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny. Zachowuje jednocześnie przy tym pełne prawo do składania reklamacji.